Дякую за інтерес! Матеріал про 77 послуг прийде на пошту за пару хвилин

Мене звати Олексій Босий і перш за все я дякую за довіру та за інтерес до отримання найактуальніших на сьогодні знань, як успішно продавати власні послуги онлайн.

Мені 24, я люблю подорожі і тому регулярно відвідую найкрасивіші місця на планеті (вже побував у 24 країнах на 4 континентах).

Ні, я не винайшов способи купувати авіаквитки безкоштовно. Насправді, я в своїх мандрівках не дуже економлю і часто зупиняюся в недешевих готелях. Але ні, я не з багатої родини. Просто я працюю і заробляю віддалено, у якій країні б я не був.

Середній заробіток українських фрілансерів складає $19,2/год (за даними upwork.com). І тому логічно, що все більше людей починають шукати можливості працювати віддалено та не залежати від маленьких українських зарплат.

Але зовсім мало з тих, хто хоче перейти на віддалену роботу, дійсно починають заробляти онлайн. І ще менше тих, в кого немає відбою від клієнтів і хто може ставити високі ціни на свої послуги.

Насправді, більшість зупиняється на самому початку. Ви вибрали сферу, в якій хочете надавати послуги, але що далі робити – не зрозуміло. Клієнти магічним чином у вас не з’явилися.

Коли новачок заходить на фріланс-біржу і намагається отримати першого клієнта, залишаючи коментар під замовленням, то зазвичай тільки з сумом дивиться на ще 20-30 коментарів від фрілансерів-конкурентів з набагато більшим досвідом і десятками позитивних відгуків. Очевидно що виберуть когось із них. Ось так і зникає оптимізм.

Але ще набагато сумніше спостерігати, як ті, хто вже зробив перші спроби працювати на фрілансі, вимушені знову повертатися на стандартну роботу і далі отримувати маленьку зарплатню. Я хочу вірити, що така доля на вас ніколи не чекатиме.

Але чому тоді в той час як більшість зливається, все ж є купа людей, у яких виходить швидко стати на ноги у фрілансі?

Що їх відрізняє від інших?

Мій колега і друг Віталій Співачук теж нещодавно задався цим питанням і нещодавно написав статтю про це для тих, кого цікавить вихід на міжнародний ринок і заробіток в доларах.

Віталій, як і я, також подорожує по всьому світу, він починав із фрілансу у сфері створення веб-сайтів, а зараз керує 2-ма бізнесами віддалено і консультує по старту кар’єри на найбільшій у світі фріланс-біржі Upwork.

На основі свого досвіду Віталій розробив і подав у статті 3 детальні інструкції по розвитку своєї кар’єри, які підійдуть IT-спеціалістам, digital-маркетологам та представникам багатьох інших професій для старту на фрілансі, збільшення своїх прибутків і перетворення у повноцінний бізнес.

Сподіваюся, стаття Вам сподобається так само, як і мені, і ви знайдете для себе багато корисного.

Читати:
3 детальні інструкції: як IT-фахівцю або digital-маркетологу вийти на міжнародний ринок і почати заробляти в доларах